O NAS

Najlepsi fotografowie ślubni z całego świata na MyWed


KIM JESTEŚMY?

Cześć! Jesteśmy małżeństwem i od siedmiu lat działamy w fotograficznym tandemie. Nasz żywioł to reportaż. Kochamy łapać chwile, uwieczniać prawdziwe emocje. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i rodzinnej oraz naturalnej fotografii lifestyle. Działamy na terenie Poznania i Wielkopolski.

JAK PRACUJEMY?

Fotografujemy we dwójkę. Jedna z naszych wspaniałych klientek opisała nas wiele lat temu jako tandem. Bardzo nam się to spodobało, bo idealnie opisuje nasz zespół i sposób pracy. Chociaż to ja (Iza) jestem tak zwanym pierwszym fotografem to jednak lubimy pracować razem. Uzupełniamy się idealnie! Sesje rodzinne, noworodkowe lifestyle i plenery narzeczeńskie to zdecydowanie moja działka i mój żywioł. Piotr spełnia się natomiast w reportażu, reportażu z eventów i współpracy z firmami. Odpowiada również za sprawy techniczne, co jest dla mnie wybawieniem bo jestem raczej typem wrażliwca niż technicznego.

Wczesną wiosną szukamy nowych cudownych miejsc plenerowych, kochamy las, jeziora, łąki ale jeśli marzycie o sesji miejskiej nie ma sprawy. Architekturę czuję jak nikt inny bo z wykształcenia jestem architektem.

Podsumowując:

Iza (architekt, estetka i miłośniczka ładnych rzeczy) odpowiada w tym duecie nie tylko za zdjęcia, ale również za ich kolory, czyli obróbkę, w tandemie siedzi z przodu, jest tak zwanym pierwszym fotografem, ma kobiece spojrzenie na fotografię lubi jednak i nie stroni od typowo reporterskich ujęć.

Piotr (dziennikarz, gaduła z zamiłowania, kocha muzykę i swoją żonę) drugi fotograf, odpowiada za zdjęcia, ładowarki i sprzęt generalnie i za to, że nigdy się nie spóźniamy ;) i za to, że każdego widać na Waszym zdjęciu grupowym. Jeśli zechcecie odpowie również za muzykę, ale o tym przeczytacie trochę później.

Jak już może wiecie kochamy też reggae, góry (Bieszczady zwłaszcza), cosplay i wszystko co związane jest ze Star Wars. Mamy siedmioletniego syna, którego też kochamy ;) Swoimi pasjami chętnie dzielimy się na instagramie. Zapraszamy! Z chęcią posłuchamy też kim Wy jesteście. Poznajmy się!

Przez lata pracy z aparatem wykonaliśmy tysiące zdjęć. Wiele z nich trafiło na łamy gazet lokalnych i ogólnopolskich. Nasze zdjęcia znalazły się też w oficjalnym kalendarzu Miasta Poznania,oraz zorganizowanej w 2013 roku przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystawie "Reggae Story".

W 2018 roku zostaliśmy też wyróżnieni w plebiscycie Orły Fotografii. Zajęliśmy drugie miejsce w Powiecie Poznańskim.


Fotografia komercyjna Poznań.

Nie stronimy też od fotografii komercyjnej. Współpracowaliśmy między innymi z firmami: Volkswagen, Tesco, Holpol, PGNiG, AGCO, MAN, MG sport, Kwiaciarnia Kruk a także z Urzędem Miasta Poznania i Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina. Do każdego zadania podchodzimy z dużym zaangażowaniem.


Muzyka, pasja i praca.

Fotografia to jednak nie jedyna pasja. Drugą pasją Piotra, która przez ostatnie 18 lat była również pracą jest radio. Jako dziennikarz, wydawca i prezenter pracował w Ja Radio Jarocin, RMI FM i Planeta FM Poznań. Dziś zdobyte tam doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje jako profesjonalny konferansjer.

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę foto, konferansjerską wraz z nagłośnieniem i muzyką (także wesel). Dysponujemy zestawem estradowym, który co pozwala nagłośnić imprezę nawet dla 150 osób, wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim, mikrofonami bezprzewodowymi. Całość uzupełnia bogaty zestaw oświetlenia led.

Więcej na: www.gradjpiotr.pl


Tymczasem zapraszamy do naszego świata. Świata pełnego kolorów i pasji. Obiecujemy, że nie umknie nam żadna ważna dla was chwila. Zamkniemy ją w dobrym kadrze, na papierze fotograficznym.