O NAS

Najlepsi fotografowie ślubni z całego świata na MyWed


FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ, Murowana Goślina i nie tylko!

Cześć! Jesteśmy małżeństwem i od kilku lat działamy w tandemie uzupełniając się idealnie. Nasz żywioł to reportaże. Kochamy łapać chwile, uwieczniać prawdziwe emocje. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i rodzinnej oraz naturalnej fotografii lifestyle. Działamy na terenie Poznania i Wielkopolski.

Iza (architekt, estetka i miłośniczka ładnych budynków i przedmiotów) odpowiada w tym duecie nie tylko za zdjęcia ale również za ich kolory, czyli obróbkę. Piotr (dziennikarz, gaduła z zamiłowania, kocha muzykę i swoją żonę) odpowiada za zdjęcia, ładowarki i sprzęt generalnie, za to, że nigdy się nie spóźniamy ;) i za to że każdego widać na Waszym zdjęciu grupowym. Jeśli zechcecie odpowie również za muzykę, ale o tym przeczytacie trochę później.

Przez lata pracy z aparatem wykonaliśmy tysiące zdjęć. Wiele z nich trafiło na łamy gazet lokalnych i ogólnopolskich. Nasze zdjęcia znalazły się też w oficjalnym kalendarzu Miasta Poznania,oraz zorganizowanej w 2013 roku przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystawie "Reggae Story".

Fotografia komercyjna.

Nie stronimy też od fotografii komercyjnej. Współpracowaliśmy między innymi z firmami: Volkswagen, Tesco, Holpol, PGNiG, AGCO, MAN, MG sport, Kwiaciarnia Kruk a także z Urzędem Miasta Poznania i Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina. Do każdego zadania podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

Muzyka, pasja i praca.

Fotografia to jednak nie jedyna pasja. Drugą pasją Piotra, która przez ostatnie 18 lat była również pracą jest radio. Jako dziennikarz, wydawca i prezenter pracował w Ja Radio Jarocin, RMI FM i Planeta FM Poznań. Dziś zdobyte tam doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje jako profesjonalny konferansjer.

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę foto, konferansjerską wraz z nagłośnieniem i muzyką (także wesel). Dysponujemy zestawem estradowym, który co pozwala nagłośnić imprezę nawet dla 150 osób, wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim, mikrofonami bezprzewodowymi. Całość uzupełnia bogaty zestaw oświetlenia led.

Więcej na: www.gradjpiotr.pl

W 2018 roku zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie Orły Fotografii. Zajęliśmy drugie miejsce w Powiecie Poznańskim - dziękujemy :)

Tymczasem zapraszamy do naszego świata. Świata pełnego kolorów i pasji. Obiecujemy, że nie umknie nam żadna ważna dla was chwila. Zamkniemy ją w dobrym kadrze, na papierze fotograficznym.

DJ Piotr / wdobrymkadrze