O NAS

Najlepsi fotografowie ślubni z całego świata na MyWed

Działamy w tandemie uzupełniając się idealnie. Nasz żywioł to reportaże. Kochamy łapać chwile, uwieczniać prawdziwe emocje. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i rodzinnej oraz fotografii lifestyle. Działamy na terenie Poznania i Wielkopolski.

Przez lata pracy z aparatem wykonaliśmy tysiące zdjęć. Wiele z nich trafiło na łamy gazet lokalnych i ogólnopolskich. Nasze zdjęcia znalazły się też w oficjalnym kalendarzu Miasta Poznania,oraz zorganizowanej w 2013 roku przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystawie "Reggae Story".

Nie stronimy też od fotografii komercyjnej. Współpracowaliśmy między innymi z firmami: Volkswagen, Tesco, Holpol, PGNiG, AGCO, MAN, MG sport, Kwiaciarnia Kruk a także z Urzędem Miasta Poznania i Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina. Do każdego zadania podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

Fotografia to jednak nie jedyna pasja. Drugą pasją Piotra, która przez ostatnie 18 lat była również pracą jest radio. Jako dziennikarz, wydawca i prezenter pracował w Ja Radio Jarocin, RMI FM i Planeta FM Poznań. Dziś zdobyte tam doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje jako profesjonalny konferansjer.

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę foto, konferansjerską wraz z nagłośnieniem i muzyką (także wesel). Dysponujemy zestawem estradowym, składającym się z dwóch wydajnych kolumn Behringer B812Neo z głośnikami neodymowymi (o łącznej mocy 2,5 tys. Watów, co pozwala nagłośnić imprezę nawet dla 200 osób !), wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim Numark, odtwarzaczami CD Numark, mikrofonami bezprzewodowymi marki AKG i przewodowymi SONY. Oferujemy też nagłośnienie ślubów cywilnych w plenerze dodatkową kolumną.

Więcej na: www.gradjpiotr.pl

Tymczasem zapraszamy do naszego świata. Świata pełnego kolorów i pasji. Obiecujemy, że nie umknie nam żadna ważna dla was chwila. Zamkniemy ją w dobrym kadrze, na papierze fotograficznym.

DJ Piotr / wdobrymkadrze