O NAS

Izabella Wiśniewska-Owczarek (architekt), Piotr Owczarek (dziennikarz) - małżeństwo, rodzice żywiołowego Kuby. Przygoda z fotografią, choć w dwóch różnych miejscach, zaczęła się podobnie - od zdjęć robionych prostym aparatem, w czasach, gdy nikt nie znał fotografii cyfrowej. Zwykła zabawa Zenitem czy Smeną przerodziła się w ogromną pasję, a z czasem stała się również sposobem na życie. Dziś fotografujemy wciąż z tą samą energią ale za to sprzętem najwyższej klasy, który stanowi jakość zdjęć.

Przez lata pracy z aparatem wykonaliśmy tysiące zdjęć. Wiele z nich trafiło na łamy gazet lokalnych i ogólnopolskich. Nasze zdjęcia znalazły się też w oficjalnym kalendarzu Miasta Poznania, na wystawie pokonkursowej Towarzystwa Ochrony Przyrody SALAMANDRA oraz zorganizowanej w 2013 roku przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystawie "Reggae Story".

Nasz żywioł to reportaże: ślubne, z uroczystości rodzinnych, po sportowe. Kochamy łapać chwile. Za sprawą własnego dziecka zakochaliśmy się również w fotografii rodzinnej i noworodkowej. Okazało się że praca z dziećmi to jest To. Nie stronimy jednak od fotografii komercyjnej. Współpracowaliśmy między innymi z firmami: Volkswagen, Tesco, Holpol, PGNiG, AGCO, MAN, MG sport, a także z Urzędem Miasta Poznania i Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina. Do każdego zadania podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

Fotografia to jednak nie jedyna pasja. Drugą pasją Piotra, która przez ostatnie 18 lat była również pracą jest radio. Jako dziennikarz, wydawca i prezenter pracował w Ja Radio Jarocin, RMI FM i Planeta FM Poznań. Dziś zdobyte tam doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje jako profesjonalny konferansjer. W tym zakresie współpracował między innymi z firmami: Valtra, Seat, Tesco, MAN, MetalBark, MetalCynk, PGNiG, Volkswagen, PAW, Zysk i spółka, Emotions Events, FX Events.

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę foto, konferansjerską wraz z nagłośnieniem i muzyką (także wesel). Dysponujemy zestawem estradowym, składającym się z dwóch wydajnych kolumn Behringer B812Neo z głośnikami neodymowymi (o łącznej mocy 2,5 tys. Watów, co pozwala nagłośnić imprezę nawet dla 200 osób !), wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim Numark, odtwarzaczami CD Numark, mikrofonami bezprzewodowymi marki AKG i przewodowymi SONY. Oferujemy też nagłośnienie ślubów cywilnych w plenerze dodatkową kolumną.

Więcej na: www.gradjpiotr.pl

Tymczasem zapraszamy do naszego świata. Świata pełnego kolorów i pasji. Obiecujemy, że nie umknie nam żadna ważna dla was chwila. Zamkniemy ją w dobrym kadrze, na papierze fotograficznym.

DJ Piotr / wdobrymkadrze