BLOG
Wesele Ranczo w Dolinie. Fotografia ślubna w Poznaniu. Monika i Michał. Ranczo w Dolinie. 2019.
Dodano: 2019-12-18 17:53
Są takie miejsca, które nas inspirują szczególnie, a kiedy dodatkowo spotykamy w nich parę tak pozytywną jak Monika i Michał wtedy musi wyjść z tego coś ciekawego. Od pierwszych zdań zamienionych z Moniką i Michałem wydawało się, że nadajemy na tych samych falach. Czuliśmy, że to musi się udać! Monika i Michał wiedzieli, że chcą swój dzień przeżyć we własnym rytmie bez poczucia, że coś muszą. I tak właśnie było. Swobodnie i na luzie. Sielska atmosfera Rancza w Dolinie udzieliła się nam wszystkim i było na prawdę cudownie. Resztę niech opowiedzą Wam nasze fotografie.
miejsce: Ranczo w dolinie
make up: Glamour Atelier Dorota Górnik
obrączki: Pracownia Złotnicza A.J. Koteccy
Sesja narzeczeńska. Poznań. Murowana Goślina. Monika i Michał.
Dodano: 2019-09-13 08:46
Trudno w to uwierzyć, ale wszystko wskazuje na to, że jesień nadchodzi. A my wciąż nie pokazaliśmy Wam kadrów z majowych sesji. Postanowiliśmy to naprawić gdyż wydaje nam się, że jest co oglądać!
Są takie spotkania, do których wraca się myślami często i z przyjemnością. To właśnie do nich należy. Mam nadzieję, że wam również się spodoba. Przed Wami cudowni Monika i Michał i ich majowa sesja narzeczeńska nad jeziorem.
Fotografia ślubna Poznań. Sławica. Gościniec Winnica.
Dodano: 2019-03-13 16:13
Bardzo lubię ten reportaż ślubny, czuję, że te zdjęcia żyją. Jest na nich uwieczniona niesamowita siła, radość i miłość. Mieliśmy w tym roku ogromne szczęście by fotografować ludzi tak cudownie emocjonalnych i szczęśliwych. To za to tak bardzo kochamy naszą pracę.
Przed Wami Kinga i Piotr.
Fotografia ślubna Poznań. Michasia i Łukasz. Gościniec Kasztel u Gostla.
Dodano: 2019-02-26 12:51
Z Michaliną i Łukaszem fotograficznie po raz pierwszy spotkaliśmy się w lipcu na sesji narzeczeńskiej. Po tym spotkaniu już wiedzieliśmy że ich dzień będzie niezwykły.
Michalina i Łukasz wymarzyli sobie ślub swobodny i radosny w gronie najbliższych. Wiele rzeczy przygotowali sami lub z pomocą przyjaciół. Do ostatniej chwili tworzyli kolorową ściankę do zdjęć, czy białe pompony które przyczepili do samochodu. Czuło się, że to był ich dzień. Przeżyli go po swojemu, w jedyny i niepowtarzalny sposób, celebrując każdą jego chwilę. Michalina umalowała się delikatnie, tak jak chciała z niewielką tylko pomocą przyjaciółki. Była nawet chwila na filiżankę herbaty. I tak już zostało do końca, spokojnie, swobodnie i nieśpiesznie, a do tego kolorowo i wesoło. Tak jak chcieli...
Popatrzcie jak było!
make up no make up: Panna Młoda
ozdoby, girlandy, pompony i inne cuda: Panna Młoda i Pan Młody
miejsce wesela: Gościniec Kasztel u Gostla (jak zwykle pysznie i pięknie)
sukienka: Place for Drace
bukiet i wystrój kościoła: Kwiaciarnia Kruk Murowana Goslina
bukiet do sesji poślubnej: Flower Stories
Wesele Poznań. Fotografia ślubna Poznań. Grzebienisko. Ania i Artur.
Dodano: 2019-01-25 21:14
Zimową pora wracamy do pewnego upalnego sierpniowego dnia. Tym razem odwiedziliśmy uroczy dworek w Grzebienisku i jeden z piękniejszych kościółków w Wielkopolsce - w Tarnowie Podgórnym. To właśnie tam odbył się ślub Ani i Artura. Zapraszamy Was do obejrzenia reportażu.
oprawa muzyczna i oświetlenie: DjPiotr www.gradjpiotr.pl
dekoracje, bukiet, wianek, butonierka: Zielone Dekoracje
miejsce wesela: Dworek Grzebienisko
Ślub w skansenie. Magda i Krzysztof. Fotografia ślubna Poznań, Lednica, Owieczki.
Dodano: 2018-10-05 08:26
Kiedy poznaliśmy Magdę i Krzysztofa nasze wstępne ustalenia nie odbiegały specjalnie od innych, nie spodziewaliśmy się więc tego co nastąpiło później. Kilka miesięcy przed ślubem jakby mimochodem wspomnieli, że uroczystość odbędzie się w skansenie. Trudno było nam ukryć poruszenie, oczy nam rozbłysły. Czekaliśmy na ten dzień nie mniej niecierpliwie jak Oni.
Magda z tatą pod rękę szła wśród drewnianych chat, przez rynek by spotkać się z Krzysztofem pod małym drewnianym kościółkiem na środku wsi. Było pięknie, cudownie rodzinnie i wesoło, młodzi uśmiechali się cały czas, a zdjęcia właściwie same się robiły. Popatrzcie jak było.