BLOG

Albumy. Poznań. Twoje wspomnienia w pięknej oprawie.

Dodano: 2020-04-07 09:29

Tagi: crystalalbums, koronowirus, albumywczasachzarazy, albumy, fotografie, projektowaniealbumu, grawer, personalizacja, odbitki,

Dbacie o swoje wspomnienia? Dla nas są one bardzo ważne. Pomagają nam w tym fotografie. Dlatego zdjęcia mamy dosłownie wszędzie. Wiszą na ścianach w małych i dużych ramkach, są w dziecięcych albumach naszego syna, a raz w roku wywołujemy sobie piękny rodzinny album na sztywnych kartach od Crystal Albums. Zachęcam Was do tego by zadbać o oprawę własnych wspomnień. Możecie to zrobić z naszą pomocą. Poniżej znajdziecie albumy, które chętnie dla Was zaprojektujemy. Możliwości jest wiele! A teraz konkrety:

Albumy są w różnych formatach te najmniejsze (idealnie mieszczą się w babcinych torebkach) cudownie sprawdzają się w fotografii dziecięcej, te większe super wyglądają jako album ze ślubu czy chrzcin. Dostępne formaty to: 10x10cm, 15x15cm, 20x20cm, 20x30cm, 25x25cm, 30x30cm

Album może mieć sztywne i grube karty lub sztywne i ciut cieńsze. Te sztywne i grube szczególnie polecam w przypadku albumów, które mają trafić w dziecięce łapki. Te albumy są po prostu pancerne i niezniszczalne. Przetestowaliśmy to w praktyce, na własnym dziecku. Te cieńsze karty są nieco tańsze ale zachowują przy tym rodzaj faktury i jakość odwzorowania barw.

Album rozkłada się na płasko dlatego daje nieskończone możliwości jeśli chodzi o projektowanie. Możemy zdjęcia zakomponować w formie kolażu mniejszych zdjęć lub zostawić jedno zdjęcie przechodzące z jednej strony na drugą lub zastosować nieco bardziej tradycyjny układ fotografii.

Jeśli chodzi o oprawę to trafia ona totalnie w nasz gust. Wybór jest ogromny. Znajdziecie tu płótna, velvety i eko skóry z przeróżnymi strukturami i fakturami, od błysku serii luxury po mat naszej ulubionej serii classic. Każdą oprawę można (ale nie trzeba) personalizować. Może być to grawer, napis UV (tu niewielka dopłata) lub okienko. Rodzaje personalizacji możecie obejrzeć na grafice na samym końcu wpisu. Można wybrać klasyczny napis w jednej z proponowanych czcionek lub któryś z wzorów z bazy grawerów (tu akurat jest niewielka dopłata za możliwość skorzystania z wzoru).

Jeśli nie przekonują Was albumy tego rodzaju bo jesteście miłośnikami odbitek to nie ma problemu! W ofercie znajdziecie personalizowane albumy tradycyjne na czarnych kartach z przekładkami. Są też odbitki na papierze jedwabistym z białą ramką wokół lub bez ramki.

A teraz do dzieła. Wiesz już wszystko! Wybierz format, rodzaj kart i sposób personalizacji, napisz do nas, a my wycenimy projekt. Co musisz zrobić? Wystarczy, że wybierzesz zdjęcia i prześlesz je do nas np. za pomocą platformy wetransfer. My wykonamy projekt. Zanim projekt pójdzie do druku skonsultujemy go z Tobą. Zapraszamy! Piszcie :)

A w czasach zarazy mamy dla Was niespodziankę.

Czas jest trudny we współpracy z firmą Crystal Albums ruszamy z promocją na "czas zarazy" - mamy dla was do 14% zniżki na album. Taniej nigdy nie było i nie będzie. Dzięki zakupowi pomożecie przetrwać bardzo trudny czas nam i innym, a przy okazji dajemy Wam produkt najwyższej klasy. Sami go sprawdziliśmy. Możemy wykonać dla Was album ze ślubu, ze zdjęć z sesji lub album z Waszych prywatnych fotografii np. z podróży. Zdjęcia możemy dla Was obrobić. Pierwsze dwie osoby, które zamówią taki album otrzymają obróbkę w cenie albumu. Zamówienia można składać do 27 maja 2020. Mini albumy już od 100zł. Przy złożeniu zamówienia do 11 maja przesyłka kurierska w cenie. Po tym terminie dowóz na terenie Poznania i Murowanej Gośliny w cenie, w pozostałych przypadkach koszt kuriera to 15zł.

W sprawie dokładnego cennika piszcie: kontakt@wdobrymkadrze.pl