O SESJI

Staramy się fotografować to co prawdziwe, dlatego często proponujemy sesje plenerowe, które stają się fajnym i nieskrępowanym spacerem lub sesje domowe tzw. lifestyle. Za każdym razem są to dla nas niezwykłe spotkania, a ich efektem są piękne i naturalne zdjęcia. Oczywiście chętnie ugościmy was też w naszym studio w Murowanej Goślinie.

Sesje dziecięce i noworodkowe.


https://www.youtube.com/watch?v=n9xgZpz2gmk

Sesja noworodkowa to bardzo wymagająca sesja. Wymaga od fotografa wyczucia, cierpliwości i wiedzy pozwalającej na bezpieczne ułożenie maluszka. Szkolimy się obserwując najlepszych a bezpieczeństwo dziecka i rodziców jest dla nas w czasie sesji priorytetem.

czasie sesji cierpliwie czekamy aż dziecko zostanie nakarmione i słodko zaśnie, czasem trwa to długo, ale my mamy dla Was czas. Ważne, by sesja noworodkowa odbyła się do 14 dnia życia dziecka. To właśnie wtedy głęboki sen dziecka umożliwia nam przeprowadzenie sesji w sposób płynny i bezpieczny. Jeśli w waszym domu jest wystarczająca ilość miejsca na przeprowadzenie sesji możemy zorganizować ją w domowych warunkach (sesja w domu to jednak dodatkowy koszt +50zł) Jest to często rozwiązanie wygodne dla was :) choć bywa wyzwaniem dla nas ;)

Zdjęcia rodzinne.

Zarówno w czasie sesji dziecięcych jak i noworodkowych zawsze wykonujemy ujęcia z rodzicami. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie te zdjęcia najczęściej znajdują swoje miejsce w waszych domach w ramkach i albumach.

Sesja ciążowa. Plener, studio lub lifestyle.

Sesję najlepiej wykonać gdy brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony. Najlepiej więc umówić się na sesję między końcem siódmego i początkiem dziewiątego miesiąca ciąży. Na sesji chętnie sfotografujemy również starsze rodzeństwo maluszka. Latem zapraszamy w plener. Zapewniamy wianki i piękne zwiewne suknie, które cudnie podkreślą brzuszek. Zachęcamy również do zabrania osobistych drobiazgów, które nadadzą indywidualnego charakteru zdjęciom.

Sesje w stylu pin-up, sesje narzeczeńskie, sesje buduarowe idealne na wieczór panieński.

W naszej ofercie z dnia na dzień przybywa ciekawych pomysłów na sesje. My jesteśmy otwarci i każdy Wasz pomysł chętnie realizujemy.

Szczegóły każdej sesji możemy uzgodnić telefonicznie lub drogą e-mail. Również dojazd nie stanowi problemu.

Fotografia ślubna. Poznań, Murowana Goślina i cała Wielkopolska. Reportaż i plener ślubny.

Fotografowaliśmy w różnych kościołach na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Nie straszne nam mroki poznańskiej Fary czy monumentalna Katedra. Zwykle działamy we dwójkę dzięki temu nic nam nie umknie, możemy być w tym samym czasie w dwóch różnych miejscach, co może nie jest konieczne ale często daje ciekawe efekty.

Plener ślubny polecamy wykonać w innym dniu niż sama ceremonia. Choć to właśnie w ten wielki dzień wyglądacie pięknie i niepowtarzalnie to jednak bywa że emocje nie pozwalają na swobodę w czasie sesji. W inny dzień możemy wybrać się w dowolne miejsce i wykonać zdjęcia o jakich marzycie.

Obróbka.

To ważny etap w fotografii jednak można tu czasami przesadzić. My cenimy naturalny efekt więc staramy się by program graficzny tylko wydobył i podkreślił to co piękne na zdjęciu. Często w czasie sesji pokazujemy wam efekt prosto z aparatu by udowodnić, że to nie obróbka odpowiada za pewne efekty, a dobre oko ;) przesłona, czas naświetlania. Niektórzy mówią, że mamy photoshopa wbudowanego w aparat ;) i chyba coś w tym jest.

Co otrzymujesz?

Do każdej waszej sesji przygotowujemy się bardzo starannie. Staramy się opracować pozy, przygotować scenografię (jest to bardzo ważny element zwłaszcza w przypadku sesji dziecięcych i noworodkowych) szukamy ciekawych miejsc idealnych do sesji plenerowych. Otrzymujecie od nas naszą wiedzę i doświadczenie, jakość wysokiej klasy sprzętu fotograficznego...

Odbitki i albumy projektujemy z największą dbałością o każdy detal. Są wykonywane przez profesjonalistów. Niejednokrotnie zresztą zadziwia was ta jakość nieporównywalna z wydrukami czy odbitkami jakie oferują ogólnodostępne fotolaby. Każdy produkt możecie obejrzeć w naszym studio.

Jeśli podoba wam się to co widzicie w naszym portfolio zajrzyjcie na bloga i funpage , jesteśmy również na instagramie - tam znajdziecie dużo więcej zdjęć i aktualności. Zapraszamy!

nie samą fotografią żyje człowiek, czyli DJ - wodzirej na ślub i nie tylko ;)

... wyszło trochę przez przypadek i okazało się że działa, więc dziś śmiało możemy wam zaoferować najlepszą obsługę muzyczną waszego wesela. Piotr to radiowiec pełną gębą, możecie znać go z radia Planeta Poznań czy dawnego RMI. Obecnie gra imprezy firmowe oraz wesela - duże i małe ;) Głowę ma zawsze pełną pomysłów na zabawy więc nie trzeba obawiać się nawet chwil gdy z jakichś przyczyn zabraknie prądu. Więcej tutaj DJ Piotr