O SESJI

Staramy się fotografować to co prawdziwe, dlatego często proponujemy sesje plenerowe, które stają się fajnym i nieskrępowanym spacerem lub sesje domowe tzw. lifestyle. Za każdym razem są to dla nas niezwykłe spotkania, a ich efektem są piękne i naturalne zdjęcia.

Sesja noworodkowa Poznań i okolica. Sesja w domu. Sesja lifestyle Poznań.

Sesje noworodkowe wykonuję w waszym domu czyli w otoczeniu, które znacie i tam gdzie wy i maluch czujecie się najlepiej. Kocham sesje noworodkowe w domu za ich ciepło i naturalność. Jednocześnie uważam, że tylko domowa niczym nie skrępowana atmosfera daje możliwość uwiecznienia waszych emocji i wzajemnych relacji w sposób pełny i prawdziwy.

Istnieją też inne nieco bardziej praktyczne względy dla których polecam sesję w domu. Eliminujemy w ten sposób element stresu związany z pakowaniem wszystkich niezbędnych przy maluszku rzeczy no i z samą podróżą.

Sesja z noworodkiem wymaga spokoju i czasu, my zwykle przeznaczamy na nią od 2,5 do 3 godzin. Jest czas na przerwę, na karmienie i przytulenie. Sesja polega zresztą na przytulaniu ;) Często słyszę od młodych rodziców zdanie ? dawno tyle sobie w oczy nie patrzyliśmy ? Myślę, że to fajny moment dla Was jako rodziców i pary zakochanych w sobie ludzi. Na koniec sesji lifestyle, jeśli takie jest wasze życzenie, a dziecko jest spokojne i śpi wykonujemy portreciki malucha w pojemniczkach. Ważne, by sesja noworodkowa odbyła się do 14, a najdalej do 21 dnia życia dziecka. To właśnie wtedy głęboki sen dziecka umożliwia nam przeprowadzenie sesji w sposób płynny i bezpieczny. Sesje dobrze jest zarezerwować jeszcze zanim przyjdzie na świat. Mejlowo lub telefonicznie - podajecie nam wstępny termin porodu, który uwzględniam w sowim grafiku. Po narodzinach malucha (najlepiej do 3 dni po urodzeniu) proszę was o sms lub e?mail z informacją, że to już ;) Wtedy wyznaczam wam od 2 do 3 terminów sesji do wyboru. Sesje odbywają się w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.

Warto zapamiętać te pierwsze chwile małego człowieka w domu więc zapraszamy. Przykładowe sesje możecie obejrzeć na naszym blogu.

Zdjęcia rodzinne Poznań i okolica.

Zarówno w czasie sesji dziecięcych jak i noworodkowych zawsze wykonujemy ujęcia z rodzicami. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie te zdjęcia najczęściej znajdują swoje miejsce w waszych domach w ramkach i albumach.

Sesja ciążowa. Plener, studio lub lifestyle.

Sesję najlepiej wykonać gdy brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony. Najlepiej więc umówić się na sesję między końcem siódmego i początkiem dziewiątego miesiąca ciąży. Na sesji chętnie sfotografujemy również starsze rodzeństwo maluszka. Latem zapraszamy w plener. Zapewniamy wianki i piękne zwiewne suknie, które cudnie podkreślą brzuszek. Zachęcamy również do zabrania osobistych drobiazgów, które nadadzą indywidualnego charakteru zdjęciom.

Sesja idealna na wieczór panieński.

Sesje z okazji wieczorów panieńskich to coś co uwielbiamy. Niestety ponieważ w sezonie większość terminów rezerwujemy dla naszych par młodych niewiele czasu nam na nie zostaje. Jesteśmy jednak otwarci i serdecznie zapraszamy. Każdy Wasz pomysł chętnie realizujemy.

Szczegóły każdej sesji możemy uzgodnić telefonicznie lub drogą e-mail. Również dojazd nie stanowi problemu.

Fotografia ślubna. Poznań, Murowana Goślina i cała Wielkopolska. Reportaż i plener ślubny.

Fotografowaliśmy w różnych kościołach na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Nie straszne nam mroki poznańskiej Fary czy monumentalna Katedra. Zwykle działamy we dwójkę dzięki temu nic nam nie umknie, możemy być w tym samym czasie w dwóch różnych miejscach, co może nie jest konieczne ale często daje ciekawe efekty.

Plener ślubny polecamy wykonać w innym dniu niż sama ceremonia. Choć to właśnie w ten wielki dzień wyglądacie pięknie i niepowtarzalnie to jednak bywa że emocje nie pozwalają na swobodę w czasie sesji. W inny dzień możemy wybrać się w dowolne miejsce i wykonać zdjęcia o jakich marzycie.

Obróbka.

To ważny etap w fotografii jednak można tu czasami przesadzić. My cenimy naturalny efekt więc staramy się by program graficzny tylko wydobył i podkreślił to co piękne na zdjęciu. Często w czasie sesji pokazujemy wam efekt prosto z aparatu by udowodnić, że to nie obróbka odpowiada za pewne efekty, a dobre oko ;) przesłona, czas naświetlania. Niektórzy mówią, że mamy photoshopa wbudowanego w aparat ;) i chyba coś w tym jest.

Co otrzymujesz?

Do każdej waszej sesji przygotowujemy się bardzo starannie. Staramy się opracować pozy, przygotować scenografię (jest to bardzo ważny element zwłaszcza w przypadku sesji dziecięcych i noworodkowych) szukamy ciekawych miejsc idealnych do sesji plenerowych. Otrzymujecie od nas naszą wiedzę i doświadczenie, jakość wysokiej klasy sprzętu fotograficznego...

Odbitki i albumy projektujemy z największą dbałością o każdy detal. Są wykonywane przez profesjonalistów. Niejednokrotnie zresztą zadziwia was ta jakość nieporównywalna z wydrukami czy odbitkami jakie oferują ogólnodostępne fotolaby. Każdy produkt możecie obejrzeć w naszym domowym studio.

Jeśli podoba wam się to co widzicie w naszym portfolio zajrzyjcie na bloga i funpage , jesteśmy również na instagramie - tam znajdziecie dużo więcej zdjęć i aktualności. Zapraszamy!

nie samą fotografią żyje człowiek, czyli DJ - wodzirej na ślub i nie tylko ;)

... wyszło trochę przez przypadek i okazało się że działa, więc dziś śmiało możemy wam zaoferować najlepszą obsługę muzyczną waszego wesela. Piotr to radiowiec pełną gębą, możecie znać go z radia Planeta Poznań czy dawnego RMI. Obecnie gra imprezy firmowe oraz wesela - duże i małe ;) Głowę ma zawsze pełną pomysłów na zabawy więc nie trzeba obawiać się nawet chwil gdy z jakichś przyczyn zabraknie prądu. Więcej tutaj DJ Piotr