BLOG

3 lata. Domowa sesja urodzinowa i sesja noworodkowa.

Dodano: 2024-03-21 08:23

Uwielbiam z Waszego domowego chaosu wydobywać to co najpiękniejsze i warte pamiętania. Wygłupy, przytulanie, śmiech - to to co fotografuje się najłatwiej. Moją rolą jest tylko, a może aż, zamknąć to wszystko w ładnej ramie fotografii. Najbardziej lubię moment Waszego zaskoczenia, że jednak udało się! Mimo biegania, chwilowego załamania ruchliwego starszaka czy płaczu najmłodszego maluszka. Zaufaj mi - udaje się zawsze!

zobacz więcej

Miłość niejedno ma imię. Walentynki. Sesja w domu.

Dodano: 2024-02-14 13:48

Dokładnie rok temu w Walentynki miałam ogromną przyjemność udokumentować piękną miłość.

Przy okazji tych fotografii chciałabym napisać kilka słów o zwierzętach na sesji. To nierzadko wyzwanie bo zwierzaki za nic mają wizję i pomysły ludzi. Podobnie jak dzieci mają własny świat, jednak ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że są naturalne. Nie bójcie się więc zabrać zwierzaka na sesję. Nawet jeśli nie zapozuje idealnie do zdjęcia rodzinnego to wprowadzi na sesji życie i naturalność.

Dla mnie taka sesja to również wyjątkowy zapis Waszych wspomnień. Czy może więc w nich brakować ważnego członka rodziny? Zostawiam Was z tym pytaniem i fotografiami.

zobacz więcej

Sesje Świąteczne w Poznaniu.

Dodano: 2024-01-04 18:06

Czas przed sesjami świątecznymi to był istny rollercoaster. Sporo obróbki i sesji przeplatanych naszym chorowaniem, na wszystkie możliwe sposoby i w trybie tak zwanym rotacyjnym (modne słowo ostatnio, idealnie odzwierciedla to co działo się w naszym domu). Nie zliczę ile kursów do apteki zrobiłam. Świąteczne sesje z Wami okazały się jednak tym czego potrzebowaliśmy najbardziej na świecie. Chwilowo zdrowi, jednak mocno wymęczeni, ruszyliśmy do Poznania. Tego dnia spadł śnieg, a kiedy dojechaliśmy do studia dosłownie zaniemówiliśmy. Kamienica przywitała nas pachnącymi świecami i lasem choinek. Było magicznie, wreszcie poczuliśmy ten mistyczny klimat, który w wirze zdarzeń nam gdzieś umknął. Zdjęcia praktycznie robiły się same.

Dziś przed Wami rodziny, które wzięły udział w sesjach w Studio Kamienica w grudniu i w Studio Biel w listopadzie, dużo zieleni, choinki i świąteczne przytulasy.

zobacz więcej

Rusiborek. Ślub plenerowy.

Dodano: 2023-03-19 20:48

Spośród wielu rad, które warto sobie wziąć do serca przed ślubem jedna jest szczególna. Bądźcie sobą! W dniu ślubu i zawsze. Cieszę się, że coraz częściej wasze śluby wyglądają tak jak ten Zosi i Bartka. Są przyjaciele, najlepsze ciotki i wujkowie, jest luz, mnóstwo śmiechu i czyste emocje, a jak wiadomo kiedy są emocje, zdjęcia robią się same.

oprawa muzyczna: Dj Piotr

make up: Nora MakeUp

kolczyki: Anka Krystyniak

zobacz więcej

mini sesja świąteczna w studio Poznań

Dodano: 2023-01-03 14:36

Mam nadzieję, że świąteczne kadry jeszcze się wam nie opatrzyły. Mam dziś bowiem dla Was małą porcję gwiazdkowych ujęć. Kiedy myślę o sesjach zimowych zawsze przyświeca mi jedna zasada. Chcę by te ujęcia mogły zdobić ściany Waszych domów cały rok. Zależy mi by były naturalne i żebyście wy, mimo szybkiego tempa pracy na sesji czuli się dobrze i swobodnie przed obiektywem. Myślę że i tym razem udało się to wszystko osiągnąć. Zapraszam Was na sesje świąteczne za rok! Minie szybciutko. Zobaczycie.

zobacz więcej

Ślub w Ranczo w Dolinie. Dąbrówka Kościelna. Murowana Goślina. Poznań.

Dodano: 2021-12-31 10:57

Pomyślałam, że dobrze jest zakończyć rok miłym wspomnieniem. To był piątek trzynastego, upalny sierpniowy dzień. Dzień Kasi i Mikołaja i nie ukrywam tego! Zwyczajnie uwielbiam tą dwóję i bardzo czekałam na ich ślub. ?

Z Kasią poznałyśmy się przy pracy dla widowiska w Murowanej Goślinie. Trudno mi sobie przypomnieć kiedy dokładnie to było ;) jedno jest pewne - bardzo dawno temu... Kasia zajmowała się wtedy szyciem strojów dla aktorów, my robiliśmy zdjęcia. Później wspólnie zrobiłyśmy kilka fajnych sesji i projektów. Musicie bowiem wiedzieć że Kasia to niesamowicie zdolna artystka, to ona jest autorką naszego obecnego logo. Jest przy tym cudowną, ciepłą osobą, która wspiera nas jak nikt inny. Zostawiam Was więc dzisiaj z tym sierpniowym wspomnieniem i uśmiechem.

A jeśli podobają Wam się te kadry śmiało udostępniajcie, pamiętając jednak że na finalny efekt zawsze pracuje więcej osób. Tego dnia team był najlepszy:

Miejsce wesela: Ranczo w Dolinie

Dj: najlepszy mąż i fotograf wśród Dj'ów DjPiotr

włosy: @lookoftheday_atelier

make up: @afribunny

zobacz więcej