BLOG

BE MERRY

Dodano: 2015-12-23 22:12

To był na prawdę niezwykły czas... pracowity dla nas ale i pełen emocji i pięknych spotkań. Wesołych Świąt kochani i do zobaczenia wkrótce :)

zobacz więcej

Jakub i Agnieszka

Dodano: 2015-11-26 12:49

Agnieszka i Jakub - para, którą na pewno na długo zapamiętamy. Mieliśmy ogromną przyjemność towarzyszyć im od najwcześniejszych godzin ich przygotowań. Po takim czasie czuliśmy się jakbyśmy znali się od zawsze :) Było pięknie i wzruszająco i nawet brak prądu (był to pamiętny 15 sierpnia) nie popsuł dobrej zabawy na weselu. Choć akurat za to ostatnie należałoby również pochwalić Piotra, który odpowiadał za oprawę muzyczną i świetlną. Przygotowany na każdą ewentualność :) zabawa w rytm djembe okazała się strzałem w dziesiątkę ;)

Popatrzcie jak było.

zobacz więcej

Piotruś i jego pierwsze chwile w domu.

Dodano: 2015-11-01 16:51

Przedstawiamy wam dziś 19 dniowego Piotrusia i jego niezwykłą rodzinę, ciepły i fajny dom. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego dnia i uwieczniać ważne dla was momenty - pierwsze chwile małej kruszynki.

zobacz więcej

Wspomnienie lata.

Dodano: 2015-10-28 21:38

To było na prawdę miłe spotkanie. W miejscu nieprzypadkowym, bo na Śródce, gdzie jak wiele innych par tak i Oni zapięli swoją kłódkę na Moście Jordana. Popatrzcie jak było pięknie.

zobacz więcej

Bardzo niezwykły wieczór panieński

Dodano: 2015-10-23 10:56

Spotkaliśmy się w piękne jesienne popołudnie na poznańskiej Cytadeli. Ania - przyszła panna młoda nie wiedziała, że w sesji weźmie również udział jej malutka córeczka. To była piękna niespodzianka. Cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią. Popatrzcie jak było cudownie.

zobacz więcej

MAK

Dodano: 2015-10-03 10:57

MAK czyli Marzanna Antek i Krzysztof... w pierwszej kolejności to rodzina. Rodzina, która przeżyła wiele, pokonała chorobę i przeciwności losu by teraz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomagać innym. Chcąc spłacić dług wdzięczności wobec losu otworzyli ośrodek szkoleniowy dla rodziców nowo narodzonych dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Ośrodek mieści się w pięknym budynku zaprojektowanym przez Piotra Barełkowksiego . Nietuzinkowe wnętrza to zasługa Joanny Jędraszak. W takim pięknym otoczeniu łączącym sztukę z architekturą oraz zamiłowaniem właścicieli do kultury wschodu rodzice z pewnością odnajdą spokój i harmonię. Zapraszamy was do odwiedzenia strony internetowej ośrodka i odszukania profilu na facebooku.

Tymczasem kilka zdjęć z tego niezwykłego miejsca.

zobacz więcej