BLOG

Frida Kahlo i Mistrzostwa Makijażu Make-Up SHOW

Dodano: 2015-11-08 12:08

To było spotkanie absolutnie niezwykłe. Dwie modelki zupełnie od siebie różne w pięknych makijażach i kolorowych stylizacjach przygotowanych przez zdolną Joasię. Inspiracją była Frida Kahlo jej styl, życie i obrazy. Stylizacje zostały przygotowane w ramach Mistrzostw Makijażu Make-Up SHOW. Jeśli macie chęć zagłosować na nasz wspólny projekt zachęcamy - to tylko chwilka K L I K

W roli głównej, dwie wspaniałe dziewczyny, cudowne modelki : Kasia Zawal i Natalia Ogorzałek

Make-up & Styling: Joanna Ortega Estrada MakeUp Artist & Stylist

foto Izabella Wiśniewska - Owczarek www.wdobrymkadrze.pl

zobacz więcej

Piotruś i jego pierwsze chwile w domu.

Dodano: 2015-11-01 16:51

Przedstawiamy wam dziś 19 dniowego Piotrusia i jego niezwykłą rodzinę, ciepły i fajny dom. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego dnia i uwieczniać ważne dla was momenty - pierwsze chwile małej kruszynki.

zobacz więcej

Wspomnienie lata.

Dodano: 2015-10-28 21:38

To było na prawdę miłe spotkanie. W miejscu nieprzypadkowym, bo na Śródce, gdzie jak wiele innych par tak i Oni zapięli swoją kłódkę na Moście Jordana. Popatrzcie jak było pięknie.

zobacz więcej

Bardzo niezwykły wieczór panieński

Dodano: 2015-10-23 10:56

Spotkaliśmy się w piękne jesienne popołudnie na poznańskiej Cytadeli. Ania - przyszła panna młoda nie wiedziała, że w sesji weźmie również udział jej malutka córeczka. To była piękna niespodzianka. Cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią. Popatrzcie jak było cudownie.

zobacz więcej

Monika i Tomek

Dodano: 2015-10-11 21:37

Tego dnia przez Poznań i okolicę przetaczały się potężne chmury - ale nam pogoda i dobre humory dopisały - to ostatnie zwłaszcza. Bardzo dziękujemy za to spotkanie. Było niesamowicie :)

zobacz więcej

Ania i Maciej

Dodano: 2015-10-05 17:31

27 czerwca, piękny słoneczny dzień należał do Anny, Macieja i ich malutkiej córeczki. Najpierw cudny ślub w zabytkowej sali Wagi Miejskiej w Poznaniu a na koniec chrzciny w kameralnym kościółku w Biedrusku. Było pięknie i wzruszająco - popatrzcie sami.

zobacz więcej