BLOG

One Love

Dodano: 2014-11-26 21:56

Dawno nie było u nas fotografii koncertowej. Czas to nadrobić. Tym razem z aparatem odwiedziliśmy One Love we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy. Więcej na www.rrr.com.pl

zobacz więcej

Rodzinnie w plenerze.

Dodano: 2014-10-17 12:54

To samo miejsce ale czas i bohaterowie inni. Dziś wesoła gromadka dwa plus dwa w jesiennej scenerii.

zobacz więcej

Jesień jest piękna.

Dodano: 2014-10-09 10:29

Jesień jest piękna i warto ją uwiecznić na fotografiach. Pewnie dlatego nasi bohaterowie przybyli na sesję z własnym aparatem. Był to cudny pretekst do zabawnych i wesołych kadrów. Później poszliśmy na spacer delektując się pięknym jesiennym słońcem. Popatrzcie jak było.

zobacz więcej

Jesienna sesja.

Dodano: 2014-09-22 19:37

Na przekór pogodzie zapraszamy was dziś na jesienną sesję w plenerze. Nasz niespełna półtoraroczny model bawił się wyśmienicie w lesie pełnym ... patyków. Przy okazji sam pstrykał fotki. Popatrzcie jak pięknie może być jesienią.

zobacz więcej

Reggae na Piaskach - czyli tak to się zaczęło.

Dodano: 2014-07-23 19:41

Zalew Piaski Sczygliczka to miejsce niezwykłe. Odbywa się tutaj jeden z większych festiwali muzyki reggae. Niezmiennie od wielu lat chętnie wracamy w to miejsce. To tutaj stawialiśmy nasze pierwsze kroki w dziedzinie fotografii koncertowej i to tutaj znaleźli się ludzie, którzy nam zaufali i docenili naszą pracę.

W naszym kalendarzu festiwalowym zwykle widniały dwie pozycje obowiązkowe: Ostróda i Ostrów właśnie. Ukochany Ostrów, w którym łączą się nasze dwie pasje: fotografia z muzyką. Zapraszamy was do obejrzenia kilku zdjęć z festiwalu a zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia pełnej galerii na www.rrr.com.pl Mamy nadzieję, że zdjęcia się wam spodobają, a może nawet zachęcą do odwiedzenia tego miejsca w przyszłym roku.

zobacz więcej

Księżyc.

Dodano: 2014-04-23 16:27

Czasami to co jest naszym hobby doceniają inni. Tym razem jedno ze zdjęć Księżyca zostało wykorzystane w grafice będącej ilustracją do książki. Autorem zdjęcia jest Piotr, który astronomią interesuje się nie od dziś, gościnnie prowadzi również seanse w planetarium w Potarzycy koło Jarocina. Najbliższy zresztą już niebawem w Noc Muzeów. Zapraszamy :)

zobacz więcej