BLOG

MAK

Dodano: 2015-10-03 10:57

MAK czyli Marzanna Antek i Krzysztof... w pierwszej kolejności to rodzina. Rodzina, która przeżyła wiele, pokonała chorobę i przeciwności losu by teraz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomagać innym. Chcąc spłacić dług wdzięczności wobec losu otworzyli ośrodek szkoleniowy dla rodziców nowo narodzonych dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Ośrodek mieści się w pięknym budynku zaprojektowanym przez Piotra Barełkowksiego . Nietuzinkowe wnętrza to zasługa Joanny Jędraszak. W takim pięknym otoczeniu łączącym sztukę z architekturą oraz zamiłowaniem właścicieli do kultury wschodu rodzice z pewnością odnajdą spokój i harmonię. Zapraszamy was do odwiedzenia strony internetowej ośrodka i odszukania profilu na facebooku.

Tymczasem kilka zdjęć z tego niezwykłego miejsca.

zobacz więcej

Franuś :)

Dodano: 2015-09-27 11:06

Przedstawiamy wam dziś 16 dniowego Franka. Słodka kruszynka i oczko w głowie rodziców.

zobacz więcej

Jula

Dodano: 2015-09-22 08:17

Ta sesja długo zostanie w mojej pamięci. Było to piękne słoneczne popołudnie miło spędzone w towarzystwie dziewcząt w pięknym miejscu - Hoteliku Rozmaitości Dziewczyny świętowały w ten niezwykły sposób urodziny jednej z nich. Popatrzcie jak pięknie wyglądały! Zapraszamy!

zobacz więcej

Roczek Ignasia

Dodano: 2015-09-08 20:41

To była jedna z tych sesji, do których wraca się z przyjemnością i uśmiechem. Ignaś pozował przed naszym obiektywem nie pierwszy raz. Maluszek skończył już rok i z tej właśnie okazji mieliśmy ogromną radość ponownie się spotkać. Było wesoło - popatrzcie sami :)

zobacz więcej

Adam i Dominika

Dodano: 2015-08-19 18:27

Zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów z pięknego czerwcowego ślubu Adama i Dominiki. Uwielbiamy klimat starych drewnianych kościołów... Popatrzcie jak było.

zobacz więcej

Magda i Radek

Dodano: 2015-07-28 14:51

Choć maleńki Tadek jest już z nami my wracamy do pięknej sesji ciążowej jego rodziców. Szukaliśmy wtedy pola maków a znaleźliśmy - zupełnie przypadkowo - olśniewające pole białego łubinu. Popatrzcie jak było cudnie...

zobacz więcej