BLOG

Saal Digital.

Dodano: 2016-09-08 11:03

Czy wywołujecie wasze zdjęcia? Zachęcamy do tego z całego serca. Wspomnienia nie powinny pozostawać na dyskach komputerów. Zachęcamy jednak by nie robić tego byle jak i byle gdzie. Po każdej naszej sesji otrzymujecie pięknie odbitki na wysokiej klasy papierze fotograficznym, zamawiacie u nas też cudne albumy na grubych kartach z piękną fakturą.... i tu pojawia się drobne ale... chcielibyście podobną jakość uzyskać w swoich prywatnych albumach ze zdjęciami z wakacji czy urodzin. Możliwe, że jest na to rada.

Mieliśmy okazję testować dla was album firmy Saal Digital. Uważamy, że może być on rozwiązaniem.

Program do projektowania jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Znajdziecie tam bardzo ciekawe propozycje od prostych tradycyjnych układów po bardzo oryginalne i nowoczesne rozwiązania graficzne.

Karty mają ciekawą fakturę, są stosunkowo grube, a za dodatkową opłatą można zamówić ich usztywnienie.

To na co w szczególności zwracamy uwagę zamawiając produkty dla was to odwzorowanie kolorów, które w przypadku produktów firmy Saal Digital jest naszym zdaniem bardzo dobre.

Niestety dzieje się coś dziwnego w obrębie włosów na dużych fotografiach. Pojawia się dziwny raster który sugerowałby słabą jakość zdjęcia. Ładowane do projektu fotografie były bardzo dobrej jakości co również każdorazowo potwierdzał program. Trudno jest więc zrozumieć nam z czego wynikać może ten problem.

Ostatecznie wybór pozostawiamy wam. Nie zapominajcie jednak o waszych zdjęciach na dyskach :)

*ostatnie zdjęcie obrazuje problem związany z rastrem w obrębie włosów


zobacz więcej

Magda i Paweł plenerowo.

Dodano: 2016-09-08 10:06

Cudownie pracuje się w takim towarzystwie :) piękni oni, samochody i konie... ostatnio niejednokrotnie mieliśmy już okazję przekonać się o tym jak cudowne to zwierzęta. Magda pozowała z koniem, na którym na co dzień jeździ - Paweł mimo obaw dzielnie jej towarzyszył. Wyszło pięknie. Popatrzcie sami.

zobacz więcej

Magda i Paweł.

Dodano: 2016-09-07 10:07

Magda i Paweł powiedzieli sobie "Tak" w słoneczny upalny czerwcowy dzień. Popatrzcie jak było.

zobacz więcej

Balonowe szaleństwo.

Dodano: 2016-08-26 10:10

Uwielbiamy odwiedzać was w waszych domach.... tutaj tłem dla zdjęć zwariowanych bliźniaczek stał się niewielki ogródek i wnętrze salonu. Zabawa była wyśmienita. Popatrzcie jak było.

zobacz więcej

Orzeł i Krzyż

Dodano: 2016-07-28 21:28

Przez ostatnie pół roku mieliśmy przyjemność towarzyszyć w przygotowaniach do widowiska Orzeł i Krzyż. Trudno nam odnaleźć słowa, które opiszą zaangażowanie wolontariuszy, aktorów i wielu ludzi dobrej woli .. Popatrzcie jak zmieniał się teren na którym odgrywane jest widowisko, jak budowano widownię i kompletowano stroje, jak wyglądały pierwsze próby i próba tuż przed premierą i wreszcie ... jak niesamowity efekt osiągnięto... Widowisko Orzeł i Krzyż.

Zapraszamy na fotorelację.

zobacz więcej

Reggae na Piaskach.

Dodano: 2016-07-24 20:56

Reggae na Piaskach - tu ładujemy nasze akumulatory już od lat. Cudowne miejsce spotkań wspaniałych ludzi z miłością i pasją do muzyki. Zapraszamy!

edit. rodzice maluszków... zdjęć mam więcej... nie publikuję ale chętnie je wam udostępnię - piszcie śmiało :)

zobacz więcej