BLOG

Husaria pod Gnieznem. Widowisko.

Dodano: 2015-06-29 20:03

Jeszcze nie tak dawno byliśmy świadkami pierwszej próby, nieporadnych kroków tancerzy, robiliśmy zdjęcia husarza, które miały pojawić się na plakatach. Dziś jesteśmy po pierwszym weekendzie widowiska. Nadszedł więc czas, by rozpocząć fotograficzne podsumowania, bo zdjęć na dysku coraz więcej, a wspomnienia bywają ulotne. Dla nas fotografów takie wydarzenia to prawdziwa kopalnia inspiracji i pomysłów. Ludzie, sytuacje, gesty i twarze, które wyrażają najwięcej. Ludzie, zwykli, mijani każdego dnia na ulicy, tym razem w roli aktorów i bohaterów. Stroje, makijaże, rekwizyty i niespotykana atmosfera miejsca i międzypokoleniowej więzi.

zobacz więcej

Maki. Sesja ciążowa w studio i w plenerze. Poznań. Murowana Goślina.

Dodano: 2015-06-17 16:20

Nasze spotkanie z Weroniką rozpoczęliśmy w studio gdzie powstały wesołe kadry rodzinne ... ale nie tylko ;) Później w drodze do lasu dostrzegliśmy piękne pole i maki... oczy nam rozbłysły. Nie mogło się więc obyć bez zdjęć w makach w promieniach zachodzącego słońca. Popatrzcie jak było...

zobacz więcej

Dominik i Małgosia. Sesja ślubna w Poznaniu.

Dodano: 2015-05-21 12:33

Tego dnia z niepokojem obserwowaliśmy przetaczające się po niebie chmury. Szczęście jednak nam sprzyjało. Udało się. Popatrzcie jak było pięknie i romantycznie.

zobacz więcej

Wiosna w Starczanowie.

Dodano: 2015-05-12 13:30

To była wyjątkowa sesja. Trafiliśmy na aleję w Starczanowie w chwili gdy krzewy pięknie kwitły. Mimo zapowiadanego deszczu świeciło ciepłe wiosenne słońce i było cudnie :) Popatrzcie na efekt tej rodzinnej sesji :)

zobacz więcej

Symfoniczne reggae, czyli Gentleman w Poznaniu.

Dodano: 2015-05-02 15:47

To był pierwszy taki koncert w Polsce. A może i na świecie? Gwiazda reggae wystąpiła na jednej scenie z własnym bandem, w towarzystwie orkiestry i chóru chłopięcego! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Oby się jeszcze powtórzyła taka okazja!

zobacz więcej

Fotograf ślubny Poznań. Dominik i Małgorzata

Dodano: 2015-04-24 15:31

Cudny czas ślubów rozpoczęliśmy fotografując piękną uroczystość w Farze Poznańskiej.

zobacz więcej