BLOG

Kobiety lat 30

Dodano: 2016-06-27 17:23

Sesja została wykonana na potrzeby pracy dyplomowej w Akademii Wizażystyki Maestro - Olaf Tabaczyński

Glamour kobiety lat 30 XX wieku na przykładzie trzech wybranych projektantów. Inspiracja. M.Vionnet, J.Lanvin, E. Schiaparelli.


Stylizacje i make up: Joanna Ortega EstradaMakeUp Artist & Stylist
Modelka: Beata Durczak
Fryzura: Michalina Krajewska
Foto: Izabella Wiśniewska - Owczarek www.wdobrymkadrze.pl

Ta sesja chwilkę czekała na swoją publikację... zdjęcia powstały wczesną wiosną w rodzinnym domu Joasi. Stare drzwi i meble stały się pięknym tłem do naszych kadrów. Zapraszamy. Więcej kadrów z sesji znajdziecie na facebookowym profilu Joanny.

zobacz więcej

Rusałka.

Dodano: 2016-05-29 21:26

W tym szaleństwie jest metoda... Rusałka w słoneczne sobotnie popołudnie ... był taniec, piękne kobiety i śpiew - popatrzcie sami. Niezwykły wieczór panieński.

zobacz więcej

Czarek.

Dodano: 2016-05-24 20:20

Czarka i jego rodziców zapamiętam na długo. Strasznie fajno robić jest sesję po sąsiedzku. Widywać później maluszka w wózeczku na spacerach. Patrzeć jak rośnie :) Czarek był dla mnie baaaardzo łaskawym modelem. Taki śpioszek zdarza się bardzo rzadko :) popatrzcie na to maleńkie cudo.

zobacz więcej

Zosia.

Dodano: 2016-05-01 18:07

Przed wami kolejna stylizacja przygotowana przez Kasię. Miejsce sesji, kolorowe ludowe akcenty strojów, makijaże i fryzury są tutaj nie przypadkowe. Kasia pisze tak: "Sztuka i stroje ludowe to dla mnie niewyczerpane źródło inspiracji. W połączeniu z poczuciem narodowej tożsamości stanowią hołd dla pokoleń, którym zawdzięczamy to, co dziś możemy podziwiać w muzeach, zbiorach, skansenach lub na scenach."

Zapraszamy was więc do obejrzenia ostatniej części zdjęć ze stadniny, do której zresztą z ogromną radością wrócimy już latem :)

stylizacja: Kasia Zawal

make up: Kasia Zawal

hair: Kasia Zawal

modelka: Zosia Ćwiek

foto: www.wdobrymkadrze.pl

Zdjęcia powstały na potrzeby pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Plenery udostępniła Stajnia Raduszyn. Dziękujemy :)

zobacz więcej