BLOG

Wspomnienie lata.

Dodano: 2015-10-28 21:38

To było na prawdę miłe spotkanie. W miejscu nieprzypadkowym, bo na Śródce, gdzie jak wiele innych par tak i Oni zapięli swoją kłódkę na Moście Jordana. Popatrzcie jak było pięknie.

zobacz więcej

Bardzo niezwykły wieczór panieński

Dodano: 2015-10-23 10:56

Spotkaliśmy się w piękne jesienne popołudnie na poznańskiej Cytadeli. Ania - przyszła panna młoda nie wiedziała, że w sesji weźmie również udział jej malutka córeczka. To była piękna niespodzianka. Cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią. Popatrzcie jak było cudownie.

zobacz więcej

Monika i Tomek

Dodano: 2015-10-11 21:37

Tego dnia przez Poznań i okolicę przetaczały się potężne chmury - ale nam pogoda i dobre humory dopisały - to ostatnie zwłaszcza. Bardzo dziękujemy za to spotkanie. Było niesamowicie :)

zobacz więcej

Ania i Maciej

Dodano: 2015-10-05 17:31

27 czerwca, piękny słoneczny dzień należał do Anny, Macieja i ich malutkiej córeczki. Najpierw cudny ślub w zabytkowej sali Wagi Miejskiej w Poznaniu a na koniec chrzciny w kameralnym kościółku w Biedrusku. Było pięknie i wzruszająco - popatrzcie sami.

zobacz więcej

MAK

Dodano: 2015-10-03 10:57

MAK czyli Marzanna Antek i Krzysztof... w pierwszej kolejności to rodzina. Rodzina, która przeżyła wiele, pokonała chorobę i przeciwności losu by teraz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomagać innym. Chcąc spłacić dług wdzięczności wobec losu otworzyli ośrodek szkoleniowy dla rodziców nowo narodzonych dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Ośrodek mieści się w pięknym budynku zaprojektowanym przez Piotra Barełkowksiego . Nietuzinkowe wnętrza to zasługa Joanny Jędraszak. W takim pięknym otoczeniu łączącym sztukę z architekturą oraz zamiłowaniem właścicieli do kultury wschodu rodzice z pewnością odnajdą spokój i harmonię. Zapraszamy was do odwiedzenia strony internetowej ośrodka i odszukania profilu na facebooku.

Tymczasem kilka zdjęć z tego niezwykłego miejsca.

zobacz więcej

Franuś :)

Dodano: 2015-09-27 11:06

Przedstawiamy wam dziś 16 dniowego Franka. Słodka kruszynka i oczko w głowie rodziców.

zobacz więcej